Stavanger Triathlonklubb, Postboks 422, 4090 Hafrsfjord
post@strik.no

Resultater

swim bike run repeat

Her er resultater fra tidligere Stavanger Triathlon

2021:

Sprint Kvinner Junior:

  1. Marie Therese Wulst, Haugesund Triathlonklubb: 1:17:03
  2. Lara Sofie Wulst, Haugesund Triathlonklubb: 1:18:41
  3. Silje Milencovic, Bryne Triathlonklubb: 1:28:47

Sprint Menn Junior:

  1. Ola Rasmussen Vestbø, Haugesund Triathlon Klubb: 1:00:07 (10s tidsstraff)
  2. Sondre Gjerde Aardal, Åsane Cykle Klubb: 1:03:35
  3. Sander Tollevik, Haugesund Triathlon Klubb: 1:06:22

Sprint Kvinner Senior:

  1. Monica Wold, Fredrikstad Triathlonklubb: 1:13:21
  2. Julia Sysoeva, Stavanger Triathlonklubb: 1:32:50
  3. Mona Poole: 1:33:14

Sprint Menn Senior:

  1. Marius Lambert, OSI: 1:12:01
  2. Eirik Bugge Simonsen: 1:15:23
  3. Jean Baptiste, Stavanger Triathlonklubb: 1:15:28

Sprint Master Kvinner:

  1. Astrid Grønningen, Haugesund Triathlonklubb: 1:21:51
  2. Anette Brurås, Åsane Cykle Klubb: 1:26:00
  3. Miriam Netland, Kvinesdal IL: 1:31:28

Sprint Master Menn:

  1. Sjur Tollevik, Haugesund Triathlonklubb: 1:12:28
  2. Stephan Birnmeyer, Trias Bad Schwartau: 1:14:11
  3. Gunnar Nyland, Haugesund Triathlonklubb: 1:18:58

Olympisk Elite Kvinner:

  1. Charlotte Marlene Wulst, Haugesund Triathlonklubb: 2:17:05
  2. Caris Dempster, Sola Triathlonklubb: 2:23:47
  3. Hanne Sande, Stavanger Friidrettsklubb/Spirit: 2:27:12

Olympisk Elite Menn:

  1. Haakon Våga, Haugesund Triathlon Klubb: 2:04:27
  2. Andreas Wathne, NTNUI: 2:04:53
  3. Theis Pedersen: 2:05:42

Olympisk Master Kvinner:

  1. Johanna Håland, Bryne Triathlonklubb: 2:24:24
  2. Marianne Bordevik, Asker Cykleklubb: 2:36:20
  3. Kari Johannesen, Loddefjordløperne: 2:41:37

Olympisk Master Menn:

  1. Sindre Sørensen, Stavanger Triathlonklubb: 2:10:05
  2. Joel Honkanen, Stavanger Friidrettsklubb//Spirit Tri: 2:19:19
  3. John Inge Pettersen, Bryne Triathlonklubb: 2:19:40

Komplette lister (RaceTracker): https://racetracker.no/events/2021/stavanger-triathlon/


2020:

  • Vinner Sprint – Ola Rasmussen Vestbø: 1:01:55

  • Vinner Olympisk inkl NM – Endre Espedal: 1:53:34

Komplette lister (RaceTracker): https://racetracker.no/events/2020/stavanger-triathlon/


2019:

  • Vinner Sprint – Torjus Kolnes: 1:06:08

  • Vinner Olympisk – Øystein Eriksen: 2:09:29

Komplette lister (RaceTracker): https://events.racetracker.no/2019/stavangertri/


2018:

  • Vinner Sprint – Helge Eidsnes: 1:04:17

  • Vinner Olympisk – Torjus Kolnes: 2:15:31

Komplette lister (RaceTracker): https://events.racetracker.no/2018/stavangertri/results/ 


2017:

  • Vinner Sprint – Irek Korfini: 1:06:16

  • Vinner Olympisk- Mikal Iden: 1:59:49

Komplette lister (Ultimate): http://live.ultimate.dk/desktop/front/index.php?eventid=3556&language=no


2016:

  • Vinner Sprint – Birk Nagel Skogland: 1:00:00

  • Vinner Olympisk – Jan-Morten Ra – 2:06:59

Komplette lister (Ultimate): http://live.ultimate.dk/desktop/front/index.php?eventid=3084&language=no